אודותינו

בקצרה

מומחים בניהול פרויקטים

באדיפיס אנו מתמחים בניהול פרויקטים מורכבים הדורשים תשומת לב מיוחדת וירידה לפרטי הפרטים של המבנה ומערכותיו. החברה מנהלת פרויקטי מגורים כגון: מגדלים וגם בניה נמוכה, שיקום מבנים קיימים על כלל המערכות האלקטרומכאניות, וכן מבנים לשימור. היתרון שלנו הוא הידע, הניסיון והמקצוענות של אנשינו, וכן השקיפות בה אנו מנהלים את הפרויקטים שלנו.

ההון האנושי

היתרון שלנו הוא באיכות אנשינו, בידע ובניסיון שהם מביאים איתם. כל מנהלי הפרויקטים שלנו הינם מהנדסים אזרחים, בוגרי הטכניון בחיפה. מקצוענותם מתבטאת בבקיאות בפרטים, קטנים כגדולים, היכרות עם הליכי התכנון, הליכי הרישוי ושיטות הביצוע.

אנשינו נדרשים להצטיין בתחום המקצועי, להיות בעלי תודעת שירות ולפעול באמינות ושקיפות מלאה כלפי כלל גורמי הפרויקט.

כך אנו עובדים

מקצוענות עבורנו היא שילוב של ידע, שירות מסור ומחוייבות למקצוע. גם בקיאות בתחום הבניה לכל שלביו, תכנון, רישוי וביצוע וגם הדרך בה אנו עובדים. 

בפרויקטים שאנו מנהלים אנו חוברים למתכננים המנוסים והטובים ביותר ומנהלים את תהליכי התכנון ורישוי עד קבלת היתר הבניה ובחירת הקבלן המבצע. בתהליכים שלנו אנו משתמשים בתוכנות ואמצעי בקרה מתקדמים לניהול העשייה ומספקים דוחות מלאים ללקוחותינו בכל שלב.

הרקע שלנו

חברת אדיפיס ניהול פרויקטים הוקמה ביוזמתו של אמיר עזריה בוגר הטכניון בהנדסה אזרחית, בעל תואר שני במנהל עסקים ומהנדס ומנהל פרויקטים בבניה מזה כ- 20 שנים. יחד עם אמיר מנהל את החברה אלכס חייקין מהנדס בוגר תואר שני בהנדסה אזרחית בעל ניסיון של למעלה מ- 25 שנה.

תחומי הפעילות

השירותים שלנו

פיקוח

הבטחת איכות העבודות המבוצעות באתר וטיפול בכל שגרות האתר

ניהול הביצוע

קביעת פרוגרמה לתכנון, קביעת שיטות ביצוע, גיבוש ואפיון הפרויקט

ניהול התכנון

קביעת פרוגרמה לתכנון, קביעת שיטות ביצוע, גיבוש ואפיון הפרויקט

למה אדיפיס?

משתמשים בתוכנות ואמצעי בקרה מתקדמים

שקיפות ואמינות כשיטת עבודה

מבט רחב וירידה לפרטים הקטנים ביותר

מצוינות ותודעת שירות גבוהה בכל שלב

ההנהלה 

אמיר עזריה

מנכ״ל ומהנדס אזרחי

אמיר עזריה בוגר הפקולטה להנדסה אזרחית בטכניון, בעל תואר שני במנהל עסקים. לאמיר למעלה מ- 15 שנות ניסיון בענף הבניה. אמיר שימש מהנדס ביצוע בחברת תדהר, ניהל פרויקטים בתחום מגדלי מגורים ומשרדים, שיקום מבנים ושימור ושימש כמהנדס אחראי על קווי ההולכה של איגוד ערים דן לביוב.

אמיר כיהן בתפקיד מהנדס בכיר בחברת ב.ס.ר אירופה וניהל פרויקטים של מאות ואלפי יחידות דיור בבולגריה ופולין משלב החיפוש ורכישת הקרקע ועד שלב מסירת המפתח לדייר. אמיר מנהל את אדיפיס למעלה מחמש שנים.

אלכס חייקין

מהנדס ומנהל פרויקטים ראשי

אלכס חייקין הינו מהנדס בעל תואר שני בהנדסה אזרחית בעל ניסיון של למעלה מ – 25 שנים בענף הבניה בתחום התשתיות – מנהור וגישור, והן בתחום הבניה הרוויה  למגורים.
אלכס שימש בתפקידי הנדסה בכירים, הן כמהנדס הראשי בחברת מבני גזית, מנהל פרויקטים בחברת תדהר, מנהל פעילות הנדל"ן של חברת סקורפיו באוקראינה ועוד.

השאירו הודעה ונחזור אליכם

צרו קשר

רחוב גונן 8
פתח תקוה

התקשרו או פקססו אלינו
טל: 03-7168716, 
פקס: 03-5403393

או שלחו אלינו מייל
office@edifice.co.il